KONST / Litografier / Färglitografi 13862144
nr 1386 2144
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad ej numrerad. Motivet: 76x57, yttermått inklusive ram: 84x64 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:30:54
500 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
22 mar
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström